DOSTUPNOST

Z vašeho nového domova v Rezidenci Hlubočepy se pohodlně a rychle dostanete do libovolné části Prahy. Sousedící ulice K Barrandovu slouží jako hlavní spojnice mezi Městským a Pražským okruhem, díky čemuž se ocitnete v srdci metropole autem během pouhých 10 minut. Hned v ulici najdete autobusovou zastávku, ze které vás přímý spoj dovezl na Smíchovské nádraží během 20 minut. Krátká desetiminutová procházka z kopce vás zase zavede k tramvajovým zastávkám, odkud je cesta do centra města ještě rychlejší. Díky této vynikající dopravní dostupnosti se stává prozkoumávání Prahy nejen snadným, ale i příjemným zážitkem.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

V Hlubočepích naleznete vše, co pro každodenní život potřebujete, pohodlně na dosah ruky. Tato čtvrť je domovem široké škály služeb včetně základní školy, školky, obchodů s potravinami, pošty, restaurací, kaváren a dokonce i venkovní posilovny. Všechno důležité je tak doslova jen na pár kroků od vašeho domova, což eliminuje potřebu častého používání auta. Procházka po čtvrti se tak může stát denním potěšením. Pokud vás zláká kulturní večer nebo pracovní akce ve městě, rychlý skok do taxi a během patnácti minut můžete být zpět v klidu vašeho domova. Hlubočepy nabízí ideální kombinaci městského života s výhodami klidného bydlení, kde je všechno, co můžete chtít nebo potřebovat, na dosah.

VOLNÝ ČAS

Z vašeho nového domova v Rezidenci Hlubočepy je to k rozmanitým kulturním a sportovním atrakcím hlavního města jen krůček. Kina, divadla, fitness centra a mnoho dalších zážitků jsou na dosah ruky. A pokud toužíte po doteku přírody, nemusíte daleko. Krátká pěší procházka vás zavede do rozsáhlého přírodního parku Radotínsko-Chuchelský háj, ideálního místa pro běh, cyklistiku nebo rodinnou zábavu v ZOO koutku Malá Chuchle. Pokud byste se vydali opačným směrem, jen tři kilometry od vaší rezidence vás čeká malebné Prokopské údolí, nabízející další příležitost pro aktivní odpočinek a ponoření se do přírody. Výhodná poloha blízko hlavních dopravních arterií znamená, že jste během několika minut na Pražském okruhu, odkud se snadno dostanete na víkendové výlety mimo město. Nabízí se tak dokonalá rovnováha mezi městským ruchem a klidnými úniky do přírody – co si přát víc?

4517 Washington Ave.
Manchester, Kentucky
39495

tenton@neuron.com